Рубрика: Без рубрики

Ապրիլի 12-ից -16-ի աշխատակարգ

Երկուշաբթի

13:35 -14։20 Ռոդարիական խառնաշփոթ

14։20-14։35 Ճաշ

14։35 -16։10 Բակային խաղեր

16։10 — 16։30 Դասասենյակի մաքրում և օդափոխում

16։30-17։00 Տուն ճանապարհում

Երեքշաբթի

13:35 -14։20 Ազգային խաղեր

14։20-14։35 Ճաշ

14։35- 16։10 Թարս պատմություններ ռադիոնյութ

16։10 — 16։30 Միջավայրի խնամք, բույսերի խնամք, դասասենյակի մաքրում և օդափոխում

16։30-17։00 Տուն ճանապարհում

Читать далее «Ապրիլի 12-ից -16-ի աշխատակարգ»

Рубрика: Без рубрики

Ձիավարություն

Երկարացված օրվա կազմակերպիչների հերթական սեմինար -պարապմունքն անցկացրեցինք ուսումնական ագարակում: Մաքրեցինք, խնամեցինք մեր խելացի ձիուկ «Մաշային», որից հետո փորձեցինք ձիավարել։

Մանրամասները տեսանյութում՝

Рубрика: Без рубрики

Ապրիլի 5-ից -9-ի աշխատակարգ

Երկուշաբթի

13:35 -14։20 Ինքնակրթություն

14։20-14։35 Ճաշ

14։35 -16։10 Բակային խաղեր

16։10 — 16։30 Դասասենյակի մաքրում և օդափոխում

16։30-17։00 Տուն ճանապարհում

Երեքշաբթի

13:35 -14։20  Ազգային խաղեր

14։20-14։35 Ճաշ

14։35- 16։10  Ինքնակրթություն

16։10 — 16։30 Միջավայրի խնամք, բույսերի խնամք, դասասենյակի մաքրում և օդափոխում

16։30-17։00 Տուն ճանապարհում

Читать далее «Ապրիլի 5-ից -9-ի աշխատակարգ»

Рубрика: Без рубрики

Մարտի 22-26

Երկուշաբթի՝ 

10։00-13։00 աշխատանք պարտեզում

12։00-12։30 ընդմիջում

13։00- Ինքնակրթություն

Երեքշաբթի ՝

10։00-13։00 աշխատանք պարտեզում

12։00-12։30 ընդմիջում

13։00- Ինքնակրթությու

Չորեքշաբթի՝

10։00-13։00 աշխատանք պարտեզում

13։00-այլ գործեր

Հինգշաբթի՝

10։00-13։00 աշխատանք պարտեզում

ՈՒրբաթ

10։00-13։00 աշխատանք պարտեզում

Рубрика: Без рубрики, Դիտարկումներ

Ուսումնասիրություն

Դպրոց` Հյուսիսային դպրոց

Դպրոցի կայքի հղումը

Դպրոցի կայքի հղում` ընտրությամբ գործունեություն բաժին, առանձին գրված չէ 1-3-րդ դասարաններում ընտրություն դասավանդողների անունները։

Դասացուցակ

Ժամատախտակ

Դպրոցի հաշվառման մատյան- 1-3րդ դասարաններ

Դասընթացի անվանումները, դասավանդողի անուն, ազգանունը`

Երաժշտություն՝ Ջուլիետտա Ղազարյան

Բանավոր Մաթեմատիկա. դասվարներ

Կերպարվեստ՝ Տաթև Աթոյան

Մարմնամարզության՝  Ռոբերտ Խաչատրյան

Մարմնամարզություն ՝Ալինա Թումասյան

Հրապարակված չգտա մարմնամարզություն դասավանդող ՝ Ալինա Թումասյանի ծրագիրը։

Խմբերի քանակը կա

Խմբերի ցուցակը կա

Երաժշտություն

 

Կերպարվեստ

Բանավոր Մաթեմատիկա. դասվարներ

Բանավոր մաթեմատիկան դասավանդում են դասվարները։

Մարմնամարզության

Դասավանդող՝ Ալինա Թումասյան 

  •    1-ին դաս․ — 9 հոգի
  •    2-րդ դաս․ — 28 հոգի
  •    3-րդ դաս․- 12 հոգի

Ընտրության գործունեության մատյանը ենթադրվում է ներառված է հաշվառման մատյանում։ Յուրաքանչյուր սովորողի անվան դիմաց գրված է իր ընտրած գործունեությունը։ Կից ՝  հաշվառման մատյանը։

3.2 դասարանի սովորող Երեմյան Կարինան փոխել է իր ընտ․ գործունեությունը։ Բանավոր մաթեմատիկայից տեղափոխվել է մարմնակրթություն։ 

Դասավանդողների մեծ մասի բլոգներում  հրապարակված է ընտրության գործունեության նախագծերը, արդյունքը և ընթացիկ աշխատանքը(տեսանյութեր, նկարներ)։ 

  •                                                                                                                                Սովորողների բլոգների հղումները`
  1. Ալեքյան Նարեկ
  2. Այվազյան Վիկտորյա
  3. Բարսեղյան Արթուր
  4. Գասպարյան Մարի
  5. Գասպարյան Նարե
  6. Գրիգորյան Գևորգ
  7. Թովմասյան Ենոք
  8. Հարությունովա Մարիա
  9. Մանգասարյան Սիլվի
  10. Մնացականյան Տիգրան
  11. Սողոմոնյան Լիա
  12. Մանուկյան Նարե
  13. Մովսիսյան Լուսինե
  14. Գասպարյան Ռաֆայել
  15. Հակոբյան Վարդան
  16. Հարությունյան Արեն
  17. Սողոյան Արեգ
  18. Գրիգորյան Էլլա
  19. Մանուկյան Ալեքսանդր
  20. Նիկողոսյան Ալեքս
  21. Երիցյան Կարինա
  22. Հովհաննիսյան Կառլեն
  23. Պողոսյան Արեգ
  24. Գրիգորյան Արթուր
  25. Աթանեսյան Գայանե

3-2 դասարան

  1. Բադալյան Արմեն
  2. Գրգորյան Աննա
  3. Երեմյան Կարինե
  4. Թանգամյան Արևիկ
  5. Թումասյան Քրիստինե
  6. Խադիշյան Մարի
  7. Խաչատրյան Էրիկ
  8. Կարապետյան Յանա
  9. Կարապետյան Նելլի
  10. Հայրապետյան Գևորգ
  11. Հովեյան Աշոտ
  12. Հովհաննիսյան Մանան
  13. Հակոբյան Նարեկ
  14. Մաղաքյան Լիանա
  15. Մովսիսյան Դանիել
  16. Նավասարդյան Արինա
  17. Օհանյան Արման
  18. Պողոսյան Սերգեյ

3-3 դասարան

  1. Այվազյան Ռաֆայել
  2. Ավագյան Արմեն
  3. Բարսեղյան Աննա
  4. Գալստյան Անրի
  5. Դաղլյան Արամ
  6. Եղիազարյան Մանե
  7. Զանադվորով Դավիթ
  8. Խալաթյան Մարկ
  9. Հակոբյան Եվա
  10. Հարությունյան Մաքսիմ
  11. Հովեյան Մարկ
  12. Մաղաքյան Սերգեյ
  13. Մարտիրոսյան Լիա
  14. Մելքոնյան Նիկոլ
  15. Մկրտչյան Հայկ
  16. Մնացականյան Դավիթ
  17. Ներսիսյան Արամ
  18. Պետրոսյան Եգոր
  19. Սուքիասյան Մոնիկա
  20. Վարդանյան Արմեն
  21. Տեր-Ստեփանյան Մարիա
  22. Տոնոյան Լիա

Рубрика: Без рубрики

Բանավոր մաթեմատիկա

Բանավոր մաթեմատիկա առական դասավանդում են դասվարները։

Յուրաքանչյուր դասավար բլոգում ունի արված աշխատանքներ։Աշխատաժամանակում առկա է բանավոր մաթեմատիկան։

1-ին դասարան

Հասմիկ Ղազարյան

Լիլիթ Սահակյան

Արմինե Մնացականյան

Տաթև Սահակյան

2-րդ դասարան

Սաթենիկ Սիմոնյան

Հռիփսիմե Առաքելյան

Նելլի Թովմասյան

Արմինե Մովսիսյան

3-րդ դասարան

Անահիտ Հարությունյան

Մերի Գրիգորյան

Տաթև Թամազյան

Рубрика: Без рубрики

Աննա Ստեփանյան

Դասավանդողի անուն, ազգանունը- Աննա Ստեփանյան

Ընտրությամբ գործունեություն- Կերպարվեստ

Ակտիվ, հետաքրքիր բլոգ է։

Ընտրությամբ գործունեության ծրագիր — Կա

ժամատախտակը- Կա, աշխատաժամանակում առկա է ընտրության գործունեությանը ժամը;

Խմբերի քանակը-

1-ին դասարան — 

  • 2-րդ դասարան
  • 3-րդ դասարան- 

Խմբերի ցուցակները- չկա

Հաշվառումը- չկա